1966 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokulu İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Saint Benoit Fransız Erkek Koleji’nde okul birincisi olarak tamamladım. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.

15 yıl Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Merkezi’nde çalıştıktan sonra özel sektöre geçerek Başhekimlik ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanlığı da dahil olmak üzere 7 yıl görev yaptım. 2014 yılından itibaren Şişli'deki kliniğimizde hizmet veriyorum. Aynı zamanda üniversite öğretim üyeliği görevimi sürdürmekteyim.

20 yıl aşan sürede Kalp ve Damar Cerrahisi alanında çok sayıda başarılı operasyon gerçekleştirdim ve bazıları medyada defalarca haber olmuştur. Türk Tabipler Birliği, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Minimal İnvaziv ve Robotik  Kalp Damar Cerrahisi Derneği ve Fleboloji Derneği’ne üyeyim.

Boğaziçi Üniversitesi Biyo-Medikal Enstitüsü “Medikal Bilgisayar” sertifikası ve Hacettepe Üniversitesi Finansal Araştırmalar Merkezi “Stratejik Sağlık Kuruluşları Yönetimi” sertifikası alarak bu konularda da tecrübelerimi geliştirdim.

Yurtdışı ve yurtiçi toplamda yüze yakın bilimsel bildirim mevcuttur.

Halaskargazi Caddesi

Kuran İş Merkezi No:145 Kat:5

Şişli-İstanbul

Atatürk Müzesi karşısı, LC Waikiki üstü

+90 551 656 56 97
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Pazartesi - Cuma      10:30  - 17:30
Cumartesi                  10:30  - 16:30

Pazar                           Kapalı

COPYRİGHT © 2016 DrOG Varis ve Hemanjiom Kliniği